Zaterdagmiddag 22 maart organiseert Art&Jazz in de Haagse Javastraat 138A een poëzie- en muziekmiddag. De gedichten van de Iraakse Wiam Alsewadi spreken van verlangen naar familie, vaderland en de schoonheid van vandaag. Iloisa Fortes, ook wel de Zingende Zeemeermin genoemd, begeleidt haar aangrijpende teksten op gitaar. Hoss Wilstra, organisator en dichter, omschrijft zichzelf met een quote uit Nescio’s Dichtertje: ‘een groot dichter te zijn en dan te vallen’. De gedichten van de Perzische Golchin Ranjbar gaan over liefde en vrijheid. Anne Pennock omschrijft zichzelf als ‘Pedagoog bij dag, poëet bij nacht. Dichter met een gebroken kompas op zak.’ Bert Scheijgrond speelt gitaar en mondharmonica en zingt vooral vooroorlogse blues- en folknummers.
Art&Jazz-kunstenaars exposeren voor de tweede maal in de Javastraat 138A te Den Haag. Zevenentwintig Art&Jazz-kunstenaars tonen in bijna vijftig kunstwerken hun vakmanschap in diverse disciplines: schilderijen, aquarellen, tekeningen, foto’s, textiel, gemengde technieken, plastieken en keramiek. De expositie is van woensdag t/m zaterdag van 12:00 tot 17:00 uur te bezichtigen. De toegang, ook op de zaterdagmiddagen, is gratis.
De Stichting Art&Jazz heeft als doel kunstenaars een platform te bieden in de breedste zin van het woord. Naast beeldende kunstenaars hebben ook muzikanten, schrijvers en dichters een podium gevonden bij Art&Jazz. Art&Jazz organiseert eveneens beeldenwandelingen in het Scheveningse Westbroekpark. De Stichting Art&Jazz wordt gefinancierd uit de bijdragen van de aangesloten kunstenaars en deelnemers aan de beeldenwandelingen en ontvangt geen subsidie. Art&Jazz balloteert niet en is daarmee als kunstenaarscollectief vrij uniek.
Aanwezigheids schema Expositie Javastraat
13 maart tot 12 april 2025
Open van 12.00u tot 17.00u
|
Datum |
Kunstenaar |
Kunstenaar |
Openen |
|
Do 13 -3 |
Yvonne Meulman |
|
Yvonne |
|
Vrij 14-3 |
Els van Asten |
|
Hoss |
|
Za 15-3 |
Michal Šustr |
Brigit Law |
Wiebe |
|
|
|
|
|
|
Wo 19-3 |
Anne Lisa Schouten |
|
Bert |
|
Do 20-3 |
Marjolein Burbank |
Marjolein Burbank |
Wiebe |
|
Vrij 21-3 |
Henneke van der Spek |
Joke van der Wiel |
Yvonne |
|
Za 22-3 |
Hoss Wilstra |
|
Hoss |
|
|
|
|
|
|
Wo 26-3 |
Ellen Bijl |
|
Wiebe |
|
Do 27-3 |
Joop Schepers |
|
Bert |
|
Vrij 28-3 |
Anne Lisa Schouten |
|
Yvonne |
|
Za-29-3 |
Bert Scheijgrond |
|
Hoss |
|
|
|
|
|
|
Wo 2-4 |
Tosca Rossewij |
|
Wiebe |
|
Do 3-4 |
Joop Schepers |
Paula Velterop |
Wiebe |
|
Vrij 4-4 |
Arline van Raffe |
Louise van de Kop |
Yvonne |
|
Za 5-4 |
Hoss Wilstra |
|
Bert |
|
|
|
|
|
|
Wo 9-4 |
Ursel/Gunther |
|
Bert |
|
Do 10-4 |
Jenneke Zoutenbier |
|
Wiebe |
|
Vrij 11-4 |
Yun Xie |
|
yvonne |
|
Za 12-4 |
Annet Peet |
Brigit Law |
Finissage 16.00 |
|
|
|
|
|
Bert Scheijgrond 06-23775259 Yvonne Meulman 06-36309414
Tot op borrel, bijeenkomsten en de evenementen.
Groet,
het bestuur ART&JAZZ


